Історія Компанії

Історія вин Inkerman почалася у 1961 році, коли був заснований «Інкерманський завод марочних вин». Підприємство створювалося на базі підземних виробок будівельного каменю - мшанкового вапняку, що використовувався для післявоєнної відбудови та будівництва міста Севастополя. На глибині від 5 до 30 м утворилися штольні з відносно низькою, постійною температрою і вологістю, що стало передумовою для створення заводу марочних вин.

З самого початку вина Інкерман вирізнялися високою якістю, виготовлялися відповідно традицій класичного виноробства. У 2003 році була зареєстрована ТМ INKERMAN. У 2011 році утворився міжнародний виноробний холдинг Inkerman International зі штаб-квартирою у Стокгольмі. У 2014  році був створений ТОВ «ІНКЕРМАН УКРАЇНА» як дочірня компанія «Inkerman International AB».

Сьогодні ТОВ «ІНКЕРМАН УКРАЇНА» здійснює виробництво тихих та ігристих вин під брендом Inkerman для реалізації на території України. Тихі вина виробляються в смт. Великодолинське (Одеської обл.), а ігристі – в м. Одеса. Для виробництва вина використовуються тільки кращі виноматеріали українського і імпортного походження. Компанія повністю контролює процеси збору врожаю, транспортування, переробки, бродіння і розливу вина в пляшки.