Новини

Inkerman представляє нову колекцію вин «House Wine by Inkerman»
07.11.2018
У листопаді 2018 року лінійка вин Inkerman поповнилася новою колекцією «House Wine by Inkerman». У колекцію входять два найменування - біле і червоне напівсолодкі вина з білих та червоних європейських сортів винограду. Весною 2019 року компанія планує доповнити колекцію третім продуктом в лінійці: рожевим напівсолодким вином House Wine by Inkerman.

Яскраві, цікаві смаки не залишать байдужими як поцінувачів вина з досвідом, так і тих, хто лише починає своє знайомство зі світом виноробства. Новинка буде представлена ​​ексклюзивно в мережі АТБ по всій Україні.

Колекція «House Wine by Inkerman» стала відповіддю компанії на три запити великої кількості споживачів вина в Україні:

- Улюблені українцями напівсолодкі вина знайшли вираження в трьох смаках: білому, червоному і рожевому.

- Яскравий, трендовий дизайн, який підкреслює, що вино - не тільки напій для особливих випадків, а й продукт для створення святкової, приємної атмосфери за обідом або вечерею, в колі сім'ї та друзів.

- Доступна ціна при незмінній якості дає можливість українцям не відмовляти собі в задоволенні споживання відмінного вина не тільки в святкові дні, а й у повсякденному житті

Генеральний директор ТД «Інкерман» Ганна Горкун зазначає: «Вина Inkerman - це не тільки 57 років досвіду і традицій класичного виноробства. Це динамічна і амбітна прогресивна команда професіоналів, яка поважає накопичений експертний досвід і йде в ногу з часом. Ми прагнемо пропонувати ринку нові продукти, що відповідають потребам різних аудиторій. Зокрема, ми хочемо розвивати культуру споживання вина в Україні, щоб молодь вчилася цінувати українські якісні вина. Колекція «House Wine» - не остання наша новинка, до кінця року ми запропонуємо ринку ще одну цікаву колекцію ».

Інші колекції Inkerman включають в себе Колекцію молодих вин, Класичну колекцію, Колекцію ігристих вин і витримані вина Колекції Reserve.