Новини

ВИХІД НОВОЇ ЛІНІЙКИ ВИШУКАНИК АРТ-ВИН PRIMA MARIA INKERMAN
30.04.2019
INKERMAN оголошує вихід нової лінійки вишуканих арт-вин Prima Maria Inkerman. На створення цієї колекції майстрів-виноробів надихнули твори одного з найвідоміших українських художників в світі – Марії Примаченко.

INKERMAN оголошує вихід нової лінійки вишуканих арт-вин Prima Maria Inkerman. На створення цієї колекції майстрів-виноробів надихнули твори одного з найвідоміших українських художників в світі – Марії Примаченко. Її твори є невід’ємним елементом українського культурного коду. Перед її талантом схилявся Пабло Пікасо та Марк Шагал. У всьому світі її картини є візуальною візитівкою України. Віднині вони прикрашають вишукані українськи вина, що також гідно представлять Україну світові.

Казкові звірі Марії Примаченко тепер живуть на етикетках сухих вин із винограду сортів «Шардоне», «Сапераві» та «Каберне», напівсухого «Рислінгу», напівсолодких «Мускату» та «Бастардо».  Витончені ароматні вина не тільки задовільнять своєю якістю найвимогливіших гурманів, але й надихатимуть на творчість, створюватимуть неповторну арт-атмосферу, стануть благородним доповненням арт-подій та дипломатичних прийомів.

«Казкові звірі Маріі Примаченко ніби народжені самою землею України. Це визнані світом шедеври, що стоять поруч з творами Анрі Руссо, Матіса, Ніко Піросмані. Таким же дивом, народженим українською землею, кращими винними регіонами нашої Батьківщини є й вина INKERMAN. Під впливом видатного українського художника ми мали за мету створити справжні зразки виноробного мистецтва. Вина для творчих заходів, мистецьких подій, атмосферних зустрічей. Безумовно, нам це вдалося,» - говорить Ганна Горкун, генеральний директор компанії «ІНКЕРМАН УКРАЇНА».