Новини

INKERMAN BRUT СТАВ НАЙПОПУЛЯРНІШИМ ВИНОМ LEOPOLIS JAZZ FEST 2019
02.07.2019
Щорічне свято справжньої музики – Leopolis Jazz Fest, визнаний одним з найкращих джазових фестивалів Європи, - завершилося, але як добре вино, залишило по собі витончений довгий післясмак. Цього року ІНКЕРМАН УКРАЇНА був ексклюзивним партнером пікнікової зони фестивалю і вишукані вина INKERMAN допомагали підтримувати джазовий настрій у майже 10 тисяч відвідувачів, які щоденно приходили у найбільшу фанзону фесту.

Під музику видатних джазових музикантів, серед яких Дайана Кролл і Кенні Баррон, Чік Коріа та Боббі Макферрін, люди із справжнім смаком до музики вин та життя мали змогу насолоджуватися всіма трьома цими інгредієнтами.

Найпопулярнішим вином Leopolis Jazz Fest 2019 стало ігристе «INKERMAN Брют», що неодноразово завойовувало визнання спеціалістів, як одне з найкращих ігристих типу “Prosecco”, що можна придбати в Україні. Підтвердило свої позиції хіта цього літа витончене та освіжаюче сухе «Розе INKERMAN», виготовлене з сорту «Pinot Meunier» - червоного винограду, шкірка якого лише декілька годин контактує з вином, що надає йому неповторного пудрово-рожевого відтінку.

Не залишили байдужими публіку й нові арт-вина лінійки INKERMAN Prima Maria з картинами великої Марії Примаченко на етикетках, що створювалися як ідеальний акомпанемент для арт-подій, виставок, музичних свят та творчості у всіх її проявах.

Окрім вин, ІНКЕРМАН також подарував відвідувачам яскравий флеш-моб – акробатичний танок барменів, що запалив цілий 10-тисячний стадіон на третій день фесту. Не встиг закінчитися 9-й Leopolis Jazz Fest, а ми вже починаємо чекати и готуватися до ювілейного 10-го, що відбудеться 25-29 червня 2020 року в одному з красивіших та гостинніших міст Європи – стародавньому Львові.