Новини

ВИНА «INKERMAN» ВІДПРАВИЛИСЯ ДО АНГЛІЇ
23.07.2019
У першій експортній поставці легендарних українських вин до Альбіону продукти, які вже отримали визнання на численних європейських конкурсах і дегустаціях

У першій експортній поставці легендарних українських вин до Альбіону продукти, які вже отримали визнання на численних європейських конкурсах і дегустаціях, а також стали улюбленими для багатьох іноземців, що мешкають в Україні. Вина з лінійки «INKERMAN Reserve» - одна з вершин українського виноробства. Вони мають півторарічну витримку в дубових діжках, а потім ще стільки ж дозрівають у пляшках перш, ніж потрапити до споживача.

Нова лінійка вин «Prima Maria INKERMAN», як і картини геніальної української художниці Марії Примаченко, що використані в оформленні етикеток, стають візитівкою України у світі. Ретельно розроблені з урахуванням смаків поціновувачів кращих європейських вин, вони водночас є уособленням української культури виноробства и несуть в собі все краще, що можуть надати винограду унікальні родючі землі та сонце південної України.