Новини

ВИНА INKERMAN ОТРИМАЛИ 8 МЕДАЛЕЙ ПРЕСТИЖНОГО ДЕГУСТАЦІЙНОГО КОНКУРСУ
29.11.2019
28 листопада у Києві відбулася масштабна презентація "Винного Гіду України" - змістовного путівника по винних регіонах та господарствах країни. Проект реалізовано міжнародною мережею готелей Reikartz Hotel Group.

28 листопада у Києві відбулася масштабна презентація "Винного Гіду України" - змістовного путівника по винних регіонах та господарствах країни. Проект реалізовано міжнародною мережею готелей Reikartz Hotel Group. Його мета - популяризувати українські вина та розповісти як закордонним, так і вітчизняним винним гурманам про кращі винарні та найвишуканіші вина України. Для цього у форматі "сліпої" дегустації члени Асоціації сомельє України оцінювали вина за 100-бальною шкалою.

Вина INKERMAN отримали одне з найбільших визнань у галузі - їм було присуджено 8 медалей. Найвищі бали набрали вина з витримкою лінійки "Reserve" - "Riesling" і "Saperavi". Високу оцінку фахівців заслугували й інші два вина лінійки "Reserve" - "Merlot" i "Cabernet Sauvignon".

Відзначені медалями конкурсу й вина Класичної колекції - "Шардоне качинське" та "Мерло качинське", а також "Cabernet" та "Muscat" з нової лінійки "Prima Maria", на яку надихнули й яку прикрасили твори славетної української художниці - Марії Примаченко.

Загалом "Винний Гід України" став важливим проектом для українських виноробів, чиє мистецтво давно заслуговує на світове визнання.